Poptávka je nezávazná, na jejím základě Vás budeme kontaktovat s nabídkou možností další spolupráce.

Analýza Vašich stránek ZDARMA
Analýza současné prezentace pomůže určit konkrétní nedostatky a možnosti vylepšení.

nebo volejte 777 563 613

poptejte možnosti a cenu

 

grafika 05/2016

Nový vizuál tiskových materiálů pro GAST-PRO

e-shopy 10/2015

Gast-pro - katalog produktů

Připravujeme nový e-shop. Zde je drobná "ochutnávka" :)

www 08/2011

Vytvoření www stránek pro významnou gastronomickou firmu

Zadání:
Chtěli bychom inovovat naše staré stránky. Náš web je již v provozu poměrně dlouho a víme, že některé jeho části využívat nebudeme, naopak s vámi chceme probrat nové trendy a moderní postupy, jak oslovit klienta přes internet.

Výsledek:
Tvorbě předcházela podrobná analýza. Probrali jsme s klientem nejen jeho požadavky, ale přicházeli s vlastními nápady, navrhovali možná řešení a nakonec se zpracovala finální analýza. Museli jsme brát v potaz nejen tvorbu webu, ale i propagačních materiálů, které se tvořily také.

Podle výsledků analýzy se následně zvolila logika designu a webu. Věděli jsme, že web rozdělen do čtyř hlavních sekcí, každá s několika dalšími podsekcemi. Tyto podsekce mohou časem narůstat,s čímž jsme museli v návrhu počítat.

Design využívá moderní animaci a kvalitní fotky. Stránky jsou pro uživatele jasné a přehledné. Menu (jednotlivé podsekce) není nikde schované, ale kompletní nabídka je na úvodu vidět, takže návštěvník se lehce dostane k tomu, co potřebuje.

Administrace stránek je kompletně napojena na náš redakční systém, takže marketingový specialista klienta může vše spracovat pdole potřeby.

Kompletní přechod firmy na nový design a nové stránky si vždy zaslouží především pořádnou analýzu požadavků a marketingových plánů. Bez analýzy lze také po roce zjistit, že stránky je třeba mít výrazně jiné a že investice do nich byly byly vyhovené peníze.

grafika 01/2011

Nový firemní styl Gast-Pro

Jádrem grafického návrhu jsou 4 fotografická aranžmá, zachycující detaily potravin tak, aby symbolicky představovaly a rozdělovaly činnosti a služby, kterými se klient zabývá.

Fotografie doplňuje "nerezové" pozadí.